Profil
Realitní kancelář MAREDA nabízí své služby zájemcům o prodej a pronájem bytu, domu nebo pozemku v Praze, Plzni a jejich okolí do 50 km.

Zástupci realitní kanceláře jsou vyškoleni odborným kurzem "Obchod s nemovitostmi", pořádaným Asociací realitních kanceláří České republiky v Praze.

Nedotknutelnou filozofií realitní kanceláře MAREDA je zejména spolehlivost. U nás si můžete být jisti, že právě Vaše nemovitost nás opravdu zajímá. Proto Vám zaručujeme dodržování veškerých dohodnutých termínů (schůzek, prohlídek, telefonických informací apod.) a kompletnost a formální správnost potřebných dokumentů tak, aby časové ztráty z prodeje či pronájmu Vašeho bytu, domu nebo pozemku byly pro Vás minimální. My chápeme, že Váš čas má hodnotu.

Druhým pilířem naší činnosti je komplexnost služeb. Vyřídíme veškeré potřebné záležitosti spojené s prodejem nebo pronájmem Vaší nemovitosti, protože víme, že jedině služba bez starostí má pro Vás význam.

Věříme, že právě spolehlivost a komplexnost služeb realitní kanceláře MAREDA ve spojení s velmi výhodnými provizemi Vás přesvědčí, zavolat nám.

Ing. Vlastimil Ovský za realitní kancelář MAREDA, s.r.o.